شماره خبر :٦٣٨٨٣   تاریخ انتشار خبر : 1395/02/15 ا ١٠:١٠
 
نشست هم اندیشی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان بوشهر
نشست هم اندیشی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان بوشهر در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه خلیج فارس بوشهر
نشست هم اندیشی مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان بوشهر با سرگروه حلقه های معرفت جویان دردفتر نهادرهبری دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار شد.

جلسه هم اندیشی مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان ، با سرگروه حلقه های معرفت جویان دانشجویان این حوزه مورخ 13اردیبهشت 95 دردفتر نهادرهبری دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار شد.

در این جلسه مدیر حوزه درباره کلاس ها وفعالیتها ی معرفت جویان سخنانی بیان نمود. از جمله مهم ت ین موضوعات مطرح شده می توان به لزوم فعالیتهای فرهنگی در زمینه حجاب و نیز اصلاح باورها و اعتقادات نادرست با انجام کارها و اجرای برنامه های معرفتی، اشاره کرد . ایشان با تاکید بر نیاز سنجی در زمینه های علمی و فرهنگی و همچنین نیازسازی در این مقوله ها، کار در محیط هایی فراتر از دانشگاه را نیز یادآور شدند. که در همین راستا روی برنامه ریزی فرهنگی جهت ایام تابستان و پیگیری آن ها توسط سرگروه ها تاکید شد.جذب معرفت جو برای ترم مهرماه 95 نیز از دیگر موضوعات مطرح شده بود که باید بر اساس توانایی و ظرفیت ها باشد.  در این نشست سرگروه ها نیز به بیان نظرات خود پیرامون پژوهش، مدیریت زمان، آسیب های مصرف گرایی پرداختند .

 

 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج