شماره خبر :٦٢٨١٩   تاریخ انتشار خبر : 1394/10/23 ا ١٢:٥١
 
سخنرانی مدیر حوزه علوم اسلامی در تجمع دانشجویان جهت محکومیت شهادت آیت الله النمر
سخنرانی مدیر حوزه علوم اسلامی در تجمع دانشجویان جهت محکومیت شهادت آیت الله النمر

به گزارش دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه خلیج فارس، منبری ها ؛ حجت الاسلام سید عبدالجلیل حسینی مدیر حوزه علوم اسلامی بوشهر در تجمع دانشجویان دانشگاه خلیج فارس که به مناسبت محکومیت شهادت رساندن آیت الله شیخ نمر باقر النمر برگزار شده بود، ضمن محکومیت حوادث پیش آمده در چند هفته اخیر بیان داشت: استکبار می خواهد ما را امتحان کند و ببیند که آیا ما نسبت به جسارت و شهید کردن عالمان دین ساکت می مانیم یا نه؟

 

این طلبه جوان ادامه داد: کشتن و به شهادت رساندن آیت الله النمر جلوی حرکت بیداری اسلامی را که نمی گیرد، بلکه خون پاک ایشان این نهال نو پا را آبیاری می کند و ما معتقدیم که حکومت عدل الهی به دست مستضعفان جهان بر قرار خواهد شد. 
حسینی اضافه کرد: ما فرزندان حسین بن علی و فرزندان زینب کبری هستیم، و از مرگ نمی هراسیم. 

 

این روحانی بوشهری این چنین بیان کرد: یک تحلیل دیگر در خصوص به شهادت رساندن آیت الله النمر این است که وهابیت و سعودی می خواهند در مقابل وحدت مسلمین تفرقه و جدایی ایجاد کنند، و با محقق شدن اسلام ناب مقابله کنند. و می خواهند بگویند ما به حمایت استکبار جهانی قدرتمندیم! 
حسینی افزود: استکبار یک تفکر شیطانی است و باطل اگر هم بزرگ شده و قدرت پیدا کرده از بین رفته است، و ان شاء الله در اسرع وقت استکبار جهانی، آمریکای جنایتکار و آل سعود به درک خواهند رفت.
مدیر حوزه علوم اسلامی بوشهر در خصوص حوادث سفارت عربستان در تهران و مشهد بیان کرد: باید توجه کنیم که آب به آسیاب دشمن نریزیم و عامل به شهادت رسیدن شیعیان مظلوم بیشتری در جهان نشویم.
این طلبه انقلابی در این خصوص گفت: دعوای ما و بحث ما، بحث اسلام ناب و اسلام آمریکایی است، و نباید از این حوادثی که همه ما در آن مورد ظلم واقع شدیم، استفاده جناحی و سیاسی شود.

 

حسینی ادامه داد: دعوای ما، دعوای اسلامی حقیقی است با اسلامی که از کاخ سفید صادر می شود، است.
ما با شخص خاصی دعوا نداریم، هر کس بر اساس اسلام ناب حرکت کند ما از او حمایت و تبعیت می کنیم. و اگر در این مسیر نبود ما نسبت به آن اشخاص خیرخواه هستیم و برای آنها دعا می کنیم که به مسیر حق بپیوندند، اما در غیر این صورت با آنها هیچ ارتباطی نخواهیم داشت.
حسینی در آخر صحبت های گفت: انتقاد های ما عامل افتراق و تفرقه بین مسلمین نشود، عامل کینه نشود، حرف هایی که می زنیم بر اساس همین نگاه می بایست باشد.

در ادامه نیز دانشجویان با دادن شعار های مرگ بر آل سعود ، مرگ بر  آمریکا و مرگ بر اسرائیل ، انزجار خود را اعلام کردند


 

 

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج